Pátek 03.05.2024, sv. Filip a Jakub, Alexej
Rubrika Farník 2/08

Zprávy z Chudčic

Léto je dávno za námi, ale děti dodnes vzpomínají na zážitky z dvoudenního putování „ Po stopách Mojžíšových“ a celodenní hry „ Po stopách sv. Anežky České,sv. Františka a sv. Kláry“.Velkým zážitkem byla nejen Františkova stavba kostela sv. Damiána (viz foto), ale také návštěva u sestry Kláry, které děti doručily dopis od sv. Anežky.

Pokračováním tohoto společenství je pro šest letošních prvňáčků výuka náboženství v kulturním domě v Chudčicích s paní katechetkou Martou Šancovou.Patří za to velký dík jí i otci Markovi.

Rodiny dětí navštěvujících náboženství připravily dětem u příležitosti konce církevního roku zábavné soutěžní odpoledne. Původně plánované dvě hodiny se „zvrtly“ na tři a půl hodiny a málo komu se chtělo domů. A na co se můžeme těšit teď ? No přece na Vánoce !

Pro Betlémské světlo si můžete přijít na Štědrý den od 10:00-10:30 hod. do kulturního domu a na mši svatou do kaple nejen 3.1.2009, ale i každou další sobotu od 17:00 hod.

P.K.