Rubrika FARNÍK 1/20

INFORMACE

Pokud jste dostali zpravodaj do schránky a máte e-mailovou adresu, přihlaste se k odběru zpravodaje elektronicky na adrese: farnost.vev.bityska@seznam.cz. Ušetříte materiál, čas a práci ostatním. Bude mít také větší jistotu, že zpravodaj dostanete.

Pokud víte o někom kdo zpravodaj nedostal a má o něj zájem, sdělte adresu jeho bydliště nebo jeho elektronickou adresu na výše uvedený e-mail.

Sledujte webové stránky farnosti, www.nasefarnosti.cz, především aktuality.

Přestože se nekonají bohoslužby, je potřeba ve farních kostelech a v kapli v Chudčicích provádět alespoň minimální úklid. Děkuji všem, kdo se o to starají.

Stejně tak farnosti musí platit zálohy za energie, pojištění a podobně. Při všech starostech, které nyní máme, pamatujte prosím i na naše kostely. Svůj příspěvek můžete poslat na účet farnosti:

Vev. Bítýška: 239857858/0300

Lažánky: 239860504/0300

Nebo můžete peníze dát do obálky a vhodit do poštovní schránky na faře v Bítýšce, v tom případě na obálku napište, komu chcete přispět: Bítýška, Chudčice nebo Lažánky.