Úterý 23.04.2024, sv. Vojtěch, Vojtěch
Rubrika FARNÍK 1/20

DRAZÍ FARNÍCI

DRAZÍ FARNÍCI,
ve čtvrtek 12. března jsme takřka z minuty na minutu ztratili možnost osobního setkání při bohoslužbách a nevíme, jak dlouho bude tento stav trvat. V uplynulých dnech jsme se proto snažili vytvořit seznamy farníků, tak, aby pokud možno ke všem doputoval farní zpravodaj. Ať již v tištěné, nebo elektronické podobě. Cílem tohoto počinu je, abychom i v těchto těžkých chvílích neztratili mezi sebou kontakt.

Zpravodaj, který dostáváte do rukou, je v jiné podobě než obvykle. Písmena jsou větší, aby se text lépe četl i těm dříve narozeným. Jednotlivá čísla nebudou tak obsáhlá, ale budeme se snažit zpravodaj vydávat co nejčastěji. Obsah bude mít dvě části. V první části bude přepis nedělního kázání a další články pro povzbuzení, ve druhé části budou praktické rady a informace.