Rubrika FARNÍK 1/14

FARNÍ KAVÁRNA OTEVÍRÁ

Milí přátelé, dovolte abych vás pozval na otevření naší Nedělní kavárny ve farním centru na Hvozdecké ulici, které se uskuteční na druhou neděli velikonoční 27. dubna ve 14. hod odpoledne.

Farní kavárna - to není jen místo, kde si můžete dát kávu nebo zákusek, to je především místo, kde se můžete v pravidelných termínech setkávat s přáteli, kam můžete plánovat rodinná setkání, užívat si volné odpoledne s dětmi. Bude otevřena pro vás všechny a vaše přátele.

V Nedělní kavárně se o vás postarají dobrovolníci, kteří vám nabídnou občerstvení a budou dohlížet na pořádek v areálu farního centra. Farní kavárna bude otevřena zhruba jednou za měsíc o nedělním odpoledni. Její provoz (údržba areálu, úklid, občerstvení) budou hrazeny z příspěvků za podávané občerstvení a z práce dobrovolníků. Věřím, že se nám společně s vámi podaří z Nedělní kavárny vybudovat místo pro společná setkání všech bez rozdílu věku, kam se všichni budeme rádi vracet.

váš otec Marek a tým dobrovolníků