Rubrika FARNÍK 2/20

INFORMACE

Stále vylepšujeme databázi adres a snažíme se doručit zpravodaj co největšímu okruhu farníků. Při elektronické komunikaci se některé maily stále vracejí, většinou bývá chyba v adrese. Pokud víte o někom takovém, pomozte prosím problém odstranit. Je to totiž jako v tom vtipu, kdy průvodce zájezdu říká: „Kdo chybí, ať se přihlásí.“ Děkuji.

Sledujte webové stránky farnosti, www.nasefarnosti.cz, především aktuality.

Přestože se nekonají bohoslužby farnosti musí platit zálohy za energie, pojištění a podobně. Při všech starostech, které nyní máme, pamatujte prosím i na naše kostely. Svůj příspěvek můžete poslat na účet farnosti: Vev. Bítýška: 239857858/0300

Lažánky: 239860504/0300

Nebo můžete peníze dát do obálky a vhodit do poštovní schránky na faře v Bítýšce, v tom případě na obálku napište, komu chcete přispět: Bítýška, Chudčice nebo Lažánky. Děkuji všem, kteří přispívají.

Nedělní promluvu budeme natáčet v sobotu večer, tak aby byla k dispozici již v neděli dopoledne, ať již ve zvukové nebo obrazové podobě.

Ve středu od 18,00 do 18,30 bude společná modlitba za brzké ukončení pandemie a další úmysly. K této modlitbě se můžete v uvedeném čase připojit přes kanál Youtube na adrese, kterou uvedeme před modlitbou na našich farních stránkách.

Mimo tuto dobu můžete záznam modlitby zhlédnout přes odkaz na stránkách farnosti.